De Boekenweek is in volle gang. Tijdens deze 90ste editie, die nog tot en met zondag 23 maart duurt, draait alles om ‘Je Moerstaal’: de taal waarin jij je het beste uitdrukt.

Bij de Boekenweek hoort natuurlijk ook het Boekenweekgeschenk. Als je €15 uitgeeft in de boekhandel, krijg je het boek ‘De Krater’ van Gerwin van der Werf cadeau. Extra leuk: met het Boekenweekgeschenk krijg je op zondag 23 maart gratis toegang tot het Philips Museum en Next Nature Museum (Evoluon).

Luister en ontmoet

Daarnaast zijn er tijdens de Boekenweek extra activiteiten. Zo treedt zaterdag 15 maart, tussen 14.00 en 16.00 uur, Björn van der Doelen gratis op bij Van Piere aan de Nieuwe Emmasingel. Hij brengt liedjes in het Brabants met tussendoor korte verhalen over zijn muziek. Een kaartje is niet nodig, je kunt gewoon binnenlopen.

Auteur Anya Niewierra, bekend van boeken als ‘De Camino’ en ‘De Nomade’, is donderdag 20 maart te gast bij DomusDela aan de Kanaaldijk. Ze vertelt hoe haar reizen de inspiratiebron waren voor haar boeken. Na afloop kun je vragen stellen aan de auteur. Het programma begint om 19.30 uur en tickets bestel je via bibliotheekeindhoven.nl.

Meer weten over de Boekenweek? Check:

boekenweek.nl