Bijna 90 bedrijven in de Kempen en de Peel openen zaterdag 29 maart hun deuren voor het grote publiek tijdens de jaarlijkse Open Bedrijven Dag. Van 10.00 tot 16.00 uur kun je een kijkje nemen achter de schermen bij bedrijven in verschillende sectoren, zoals techniek, logistiek, transport, zorg en detailhandel.

Van een rondleiding bij Eindhoven Airport tot een kijkje in de bierbrouwerij van Royal Swinkels: de Open Bedrijven Dag biedt een breed scala aan ervaringen. Bezoekers kunnen demonstraties bijwonen, interactieve activiteiten doen en in gesprek gaan met medewerkers om een goed beeld te krijgen van het werk en de werksfeer.

Je kunt vrij binnenlopen en kennismaken met bedrijven, beroepen en carrièremogelijkheden in de regio. Of je nu op zoek bent naar een stage, een (nieuwe) baan of gewoon nieuwsgierig bent naar wat er zich achter de schermen afspeelt, de Open Bedrijven Dag is voor iedereen.

Nieuwsgierig naar de deelnemende bedrijven? Kijk dan hier.